Dôležité informácie

Organizátor:

Základná škola Jozefa Urbana na Jenisejskej ulici v Košiciach

Spoluorganizátori:

Detská organizácia Frigo
Tramtária Slovakia, spol. s r.o.

Termín konania:

sobota 25. novembra a nedeľa 26. novembra 2017

Čas konania:

Sobota 25. novembra od 9.00 do 19.00 hod.
Nedeľa 26. novembra od 9.00 do 19.00 hod.

Miesto konania:

budova Základnej školy Jozefa Urbana na Jenisejskej ulici v Košiciach

Záštita:

Záštitu nad podujatím prevzal primátor Mesta Košice Richard Raši

Ako sa k nám dostanete:

Osobným autom: odbočte z hlavnej cesty cez sídlisko Nad jazerom /Slaneckej/ na svetelnej križovatke (napravo je Tesco) doľava ku kostolu, prejdite popri kostole a odbočte doľava, tam nájdete vedľa seba našu školu a škôlku. Parkovať môžete na parkoviskách pred bytovkami alebo v priestoroch školského dvora. Parkovanie budú usmerňovať naši organizátori a Mestská polícia.
Električkou: električky číslo 3, 7, 9, vystúpte na zástavke "Ladožská" (resp. Kostol) a choďte doľava smerom do sídliska. Za Obchodným domom Ural nájdete našu školu.
Autobusom: autobusy číslo 13, 19, 52, prípadne autobusy spoločnosti Eurobus a jednotlivých SAD

Parkovanie:

Ak sa chystáte Festival hier a zábavy Hravenisko (www.hravenisko.sk), ktorý sa uskutoční v sobotu a nedeľu 25.-26. novembra 2017, prosíme vás, aby ste využili parkoviská, ktoré nie sú v bezprostrednej blízkosti školy (žiaľ, škola sa nachádza medzi obytnými blokmi a je tam obmedzená možnosť parkovania), do pár minút pešej chôdze ale nájdete niekoľko parkovísk... to najbližšie je pri "splave" - mapka na obrázku, ďalšie sú napríklad pri OD Tesco, OD Kaufland... V areáli školy parkovanie nebude možné... Veríme, že pár minút pešej chôdze od parkoviska ku škole vám vynahradíme niekoľkými hodinami skvelej zábavy, hrania sa a príjemnej atmosféry ???? Tešíme sa na vás ????

GPS: 48.6848578,21.291549

Mapa

 

Video

Galéria

Leták

Reklama